Філіали

Фірмовий вагончик у м. Ірпінь, вул. Академіка Заріфи Алієвої (на терирорії Центрального ринку)

Компанія «Деліція» постійно піклується не тільки про якість продукції, але і про якість обслуговування. Тепер купувати наші солодощі стало ще зручніше. Ми відкрили мережу нових фірмових магазинів, в тому числі і магазин-вагончик в місті Ірпінь.
Вирушаючи за покупками на ринок, ви зможете зазирнути в наш магазинчик і придбати печиво, цукерки, пряники торгової марки «Деліція» – все найсвіжіше і найсмачніше для вас.
У наших магазинах ми постійно контролюємо свіжість продуктів, наші продавці відмінно знають весь асортимент і можуть проконсультувати вас щодо складу або смакових характеристик наших солодощів. Також вас приємно здивує ціна, яка нижче, ніж в торговельних мережах або супермаркетах.
Таким чином, ми стали ще ближчими і ще доступнішими. З нетерпінням чекаємо на вас в фірмовому магазині «Деліція» в місті Ірпінь (район Центрального ринку).
Часи роботи:
ПН-ПТ    8.00 – 15.30
СБ-НД    8.00 – 15.30

Вопак Пакко Караван Сільпо Novus Metro Ашан Еко Маркет Фора Брусничка Varus Гаманець Вартава Лідер Продукт Альтер Союз Ілла Солодкий Світ STV Таврия Fozzy Group 21 Век Класик

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.