Філіали

Фірмовий магазин у м. Буча, вул. Заводська, 2-В (біля нашої фабрики)

Фірмовий магазин «Деліція» в місті Буча став ще затишнішим. Наш перший фірмовий магазин, який був відкритий безпосередньо біля фабрики, надихнув нас на ідею створення цілої мережі затишних магазинчиків. Крім того, саме тут ми вирішили ввести нововведення і побудували невелике кафе.

Прямо в нашому магазині ви зможете затишно влаштуватися за барною стійкою, випити чашечку відмінної заварної кави або чаю і побалувати себе нашими солодощами.

Крім того, тут ви, як і раніше, можете придбати нашу продукцію – гарантовано свіжу і якісну, дізнатися про новинки асортименту і отримати консультацію досвідченого продавця.

Ми будемо раді бачити вас в нашому оновленому фірмовому магазині “Деліція”: приходьте, оцініть самі якість обслуговування, напої, солодощі і затишок!

Часи роботи:

ПН-ПТ   8.00 – 18.30

СБ-ВС   9.00 – 18.00

Вопак Пакко Караван Сільпо Novus Metro Ашан Еко Маркет Фора Брусничка Varus Гаманець Вартава Лідер Продукт Альтер Союз Ілла Солодкий Світ STV Таврия Fozzy Group 21 Век Класик

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.