Філіали

Фірмовий магазин у м. Буча, вул. Островського (район ринку)

Девіз нашої компанії – «Найсмачніше для Вас», і ми намагаємося відповідати йому в повній мірі. Ми дбаємо про те, щоб ви завжди мали можливість отримати тільки найякісніші, свіжі і смачні солодощі.
Але ми пішли ще далі, наша продукція стала ще доступнішою, оскільки ми відкрили мережу фірмових магазинів ТМ «Деліція». Один з таких магазинів розташований в місті Буча в районі ринку.
Тут ви можете отримати консультацію досвідченого продавця, дізнатися про новинки асортименту, склад та якість продукції, вибрати солодощі на свій смак. А також провести час в затишній спокійній атмосфері, побалувати себе чашечкою ароматної заварної кави або хорошого чаю, скуштувати десерт і тим самим підняти собі настрій.
Будемо раді бачити вас в нашому фірмовому магазині-кафе “Деліція” у місті Буча, приходьте і оцініть самі всі переваги нашого обслуговування!
Часи роботи:
ПН-ПТ    8.00 – 17.00
СБ-НД    8.00 – 17.00

Вопак Пакко Караван Сільпо Novus Metro Ашан Еко Маркет Фора Брусничка Varus Гаманець Вартава Лідер Продукт Альтер Союз Ілла Солодкий Світ STV Таврия Fozzy Group 21 Век Класик

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.