Філіали

Фірмовий магазин у м. Буча, вул. Жовтнева (район ЖД вокзалу)

Ми відкрили новий фірмовий магазин компанії «Деліція» в місті Буча. В якому на вас чекає: відмінний сервіс – наші продавці чудово знають асортимент і завжди готові допомогти; висока якість товару – ми можемо гарантувати свіжість наших солодощів; затишок і тепло – при магазині знаходиться кафе.

У нашому кафе ви зможете випити чашечку заварної кави або чаю, зігрітися і підняти собі настрій відмінними десертами.

Хотілося б також відзначити зручне розташування нашого магазину, ми знаходимося в районі вокзалу. Це дозволить вам, повертаючись з роботи, купити солоденького до вечері або ж навпаки – придбати щось рано вранці, вирушаючи на роботу.

З нетерпінням чекаємо вас в нашому новому магазині, приходьте оцініть якість нашого обслуговування і нашої продукції!

Часи роботи:

ПН-ПТ   8.00 – 19.00

СБ-НД   8.00 – 18.00

Вопак Пакко Караван Сільпо Novus Metro Ашан Еко Маркет Фора Брусничка Varus Гаманець Вартава Лідер Продукт Альтер Союз Ілла Солодкий Світ STV Таврия Fozzy Group 21 Век Класик

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.