Філіали

Фірмовий магазин у м. Буча, вул. Депутатська, 1-В (район Варшавського ринку)

Тепер продукція компанії «Деліція» стала ще доступнішою. Ми відкрили новий фірмовий магазин в місті Буча в районі Варшавського ринку. Переваги нашого обслуговування очевидні:
По-перше: відмінний сервіс, привітні продавці добре знають весь асортимент, можуть порадити і підказати, розповісти про новинки.
По-друге: завжди гарантована якість, ми можемо сміливо поручитися за те, що в нашому магазині завжди тільки свіжа продукція.
По-третє: зручне місце розташування, ми знаходимося біля Варшавського ринку, і тепер, вирушаючи за покупками, ви зможете придбати також і солодощі.
Крім того, ви зможете приємно провести час в нашому невеликому кафе, яке розташоване в самому магазині. Тут подають відмінну заварну каву, є широкий вибір чаю і, звичайно ж, солодощів від компанії «Деліція».
Завітайте до фірмового магазину “Деліція” у місті Буча та переконайтеся в тому, що наша компанія піклується про своїх покупців!
Часи роботи:
ПН-ПТ    8.00 – 20.00
СБ-НД    8.00 – 20.00

Вопак Пакко Караван Сільпо Novus Metro Ашан Еко Маркет Фора Брусничка Varus Гаманець Вартава Лідер Продукт Альтер Союз Ілла Солодкий Світ STV Таврия Fozzy Group 21 Век Класик

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.