Діти та солодощі

16 Січ 2015

8281

Кожна мама, яка має непосиду 1,5-3-х років часто задається питанням: як заспокоїти малюка, як всадити його хоча б на 10 хвилин. Адже діти весь час перебувають у пошуку чогось нового. Пізнаючи навколишній світ, вони рідко концентрують увагу на чомусь одному довго. А похід в перукарню для мами з малюком взагалі може перетворитися на один із сумних спогадів …

Карнавал

Особливо, коли малюк не тільки розглядає і вивчає навколишні предмети, а й пробує їх «на зубок»! Для дитини це природно, адже до 2-х років в пізнанні навколишнього світу дитячий ротик виконує таку ж функцію, як і руки. В рот хочеться затягнути все: лопатку, мамин телефон, ключі від машини … Мудрі мами дозволяють дитині те, що не несе загрози дитячому життю і здоров’ю. Але як бути в ситуації, коли необхідно короткочасно зацікавити дитину чимось, щоб мати можливість, наприклад, його постригти?

У таких ситуаціях часто на допомогу прийде пряник або печиво. Адже дитина не тільки буде зайнятий необхідних пару хвилин, але і отримає дозу вуглеводів, які дадуть йому додаткову енергію для пізнання цього світу. З’ївши ласощі, можна далі вирушати в дорогу.

Незамінним перекусом стане печиво в дорозі. Адже не завжди зручно погодувати малюка навіть фруктовим пюре, а з печивом або пряником дитина цілком впорається сама! А запаси глюкози – джерела енергії – в дитячому організмі настільки малі, що будь-яка перевтома (фізична або емоційна), може спричинити підвищення рівня ацетону. Ацетон виділяється самим організмом, коли він намагається розщепити жирові запаси для вироблення енергії. В результаті цього процесу виділяється одна молекула глюкози і 2 молекули ацетону. Дитячий організм не звик до виведенню токсинів у великих кількостях, і така ситуація може стати причиною отруєння малечі.

Можливо, хтось скаже, що солодощі шкідливі для дитячого організму. У кожному окремому випадку рішення залишається за батьками. Хтось запропонує своєму чаду сухофрукти, якщо вони не викликають у дитини алергії, хтось спече печиво сам, хтось взагалі утримається від солодкого …

Але для тих, хто голосує за печиво в дитячому раціоні, компанія «Деліція» ввела в свій асортимент продукти, які крім того, що безпечні для діток, ще й рекомендовані до вживання в дитячих установах, т.к. не містять штучних добавок. Вибрати є з чого:

• Златка

• Карнавал

• Листочок

• Мальви

• Місячне сяйво

• Фунтик-Шпунтік

• Карнавал

Поділитися цією новиною

Оберіть своє місто

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.