Коли клієнт входить в мій магазин, забудьте мене Він - король!

Відгуки

Миньков Олег Анатолиевич

Миньков Олег Анатолиевич

Коммерческий директор ООО «Продпромсервис»

ТМ «Делиция» – это  в первую очередь  качественный продукт, который удовлетворит даже самого изысканного гурмана.  Кроме этого компания «Делиция» –  это еще  надежный и добросовестный партнер.

Хотим отметить  высокий профессионализм, ответственность и оперативность сотрудников, а также их активное стремление разрешать все возникающие вопросы.

Компания «Продпромсервис» выражает Вам и Вашим сотрудникам  искреннюю благодарность и глубокую признательность за плодотворное сотрудничество.

Кухарчук Михайло Ніканорович

Кухарчук Михайло Ніканорович

Комерційний директор ТОВ «ІЛЛА»

Впродовж багатьох років співпраці ТМ «Деліція» являється стратегічним напрямком в діяльності нашої компанії. Протягом всього періоду співпраці відносини між нашими компаніями дійсно можна назвати партнерськими, адже пріоритетними у вирішенні будь-яких питань завжди були такі принципи, як гнучкість та взаєморозуміння.

Сподіваємось на подальшу вигідну співпрацю.

Кириленко Роман Иванович

Кириленко Роман Иванович

Директор ООО ТГ «Союз»

ООО ТГ «Союз», г. Харьков выражает глубокую признательность и искреннюю благодарность КФ «Делиция» за успешное сотрудничество на протяжении более 10 лет.

КФ «Делиция» – это высокое качество продукции, инновационный подход,  гибкость, стабильность, четкое выполнение всех договорных обязательств. Благодаря такому подходу к ведению бизнеса, продуция ТМ Делиция известна и любима на всей  территории Харьковского Региона и за его пределами.

Выражаем  уверенность в сохранении сложившихся дружественных отношений и надеемся на дальнейшее взаимовыгодное и плодотворное сотрудничество.

Татьяна Романюта

Татьяна Романюта

Руководитель отдела продаж кондитерского направления ООО 21 Век

Хочу выразить огромную признательность качеству продукции и преданность фабрике «Делиция»!

Чудное, разнообразное, ароматное, восхитительное печенье с нежнейшими начинками и изумительные пряники способны растопить сердце любого человека. Печенье всегда свежее, тает во рту, и пахнет так, что слюнки текут сразу после открытия упаковки.

ЧП «Делиция» является не только надежным и качественным производителем кондитерских изделий. Это команда профессионалов, в которой хорошо налажена система приёма заказов, доставки, возврата, оплаты и прочего.

Дистрибьютору предоставляется подробная и исчерпывающая информация по всем вопросам благодаря качественной работе менеджеров.

Разнообразие вкуса, высокое качество, доступная цена продукции приносит стабильную прибыль и имеет постоянный спрос у покупателей. Сотрудничество с ЧП «Делицией» делает вашу жизнь сладкой!

Ревчук Степан

Ревчук Степан

Директор ТОВ «САВСЕРВІС-МОВА»

Компанія «САВСЕРВІС-МОВА» сьогодні є одним з найбільших дистрибуторів алкогольного та продуктового напрямку в Україні, який працює на вітчизняному ринку вже 14 років. Мережа філіалів компанії охоплює територію західних та центральних областей України.

На протязі нашої співпраці, ми переконались,  що «Деліція»—відповідальний, надійний та перспективний партнер. Ми працюємо з найкращими брендами, що робить нас потужним дистрибутором на ринку вже багато років, а «Деліція» є невід`ємною складовою нашого  успіху в продажах. Продавати «Деліцію» приємно, адже наші клієнти завжди задоволені якістю продукту!

Пацкан В.В.

Пацкан В.В.

Директор комерційного відділу "Нова справа Ужгород"

З приватним підприємством “Деліція” працюємо  вже протягом тривалого часу, на протязі якого вищезгадане підприємство зарекомендувало себе як надійний і стабільний партнер, продукція котрого заслуговує визнання та шани з боку наших споживачів.

Під час останньої подорожі на їхнє виробництво мене та мою команду вразив рівень автоматизованості та гігієни на виробничих площадках. Але це було ніщо в порівнянні з тією аурою та гармонією, яка панує в їхньому колективі. У нас склалося враження, ніби все сповнене домашньої теплоти, любові та піклування. Хотілося б, щоб побільше було таких партнерів…

ВПК Україна

ВПК Україна

На сьогоднішній день ПП «Деліція» зарекомендувала себе як  відповідальний та надійний виробник  сучасних і високоякісних кондитерських виробів. За період співпраці ми впевнились в лояльності компанії по відношенню до своїх клієнтів, високому рівні обслуговування та оперативному вирішенні питань.

Широкий асортимент продукції, різна цінова політика товару, оперативність виконання всіх замовлень та привітність Ваших співробітників не залишає сумніву в нашій співпраці на майбутнє.

Щиро вдячні, та бажаємо подальшого розвитку і успіхів!

Вопак Пакко Караван Сільпо Novus Metro Ашан Еко Маркет Фора Брусничка Varus Гаманець Вартава Лідер Продукт Альтер Союз Ілла Солодкий Світ STV Таврия Fozzy Group 21 Век Класик

Оберіть своє місто

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.