Новий фірмовий магазин “Деліція”

04 Вер 2017

2154

Друзі!
Раді поділитися з вами новиною – 5 вересня 2017 року кондитерська фабрика «Деліція» відкриває новий фірмовий магазин за адресою  м. Ірпінь, вул. Університетська на розі з провулком 1-й Український.
Тепер на карті з’явиться ще одна координата, де можна приємно і смачно провести час.
Вітаємо сім’ї міста з початком нового навчального року! І з цієї нагоди хочемо зробити подарунок дітлахам – яскравий ігровий майданчик, на якому дітки зможуть весело проводити час. В день відкриття з 15.00 до 19.00 будуть розваги, конкурси та знайомство з нашим другом Friendy.
«Friendy» – новий бренд печива для дитячої аудиторії, з яким щоденні перекуси стануть смачніше і цікавіше!
Сподіваємося, що магазин кондитерської фабрики «Деліція» буде вашим затишним простором, в якому можна відпочити та насолодитися смачною випічкою з чашкою запашної кави. Ласкаво просимо!00011

Поділитися цією новиною

Оберіть своє місто

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.