Більше 15 років «Найсмачніше для Вас!»

Це «Деліція», пані та панове!

Вабливий запах мімози в Каннах, білосніжне суфле з хмар над Монбланом, запашний аромат пряникової Праги, цукровий сніг в Булонському лісі, шоколадна глазур нічного Парижа, Лондонський файф-о-клок – це перевага смаку над відстанню і простором. Ця подорож без віз і кордонів.

“Деліція” – ніжність і гармонія в кожному десерті, можливість захопитися смаком, перенестися в будь-який куточок світу.

Якість продукту

Європейські технології виробництва, визнання на міжнародних виставках і сертифікація системи якості та харчової безпеки.

Здорове харчування

Вся продукція компанії не містить ГМО, штучних барвників та консервантів.

Формула «Так, проте не тільки…»

Усе найкраще з того, що існує в світі, практично завжди відповідає знаменитій формулі «так, проте не тільки». Наприклад: так, серце перекачує кров, проте не тільки, адже воно ще й відчуває.
Так же й ПП «Деліція» (Україна). Так, це сучасна, конкурентоздатна компанія-виробник мучних кондитерських виробів, яка динамічно розвивається і є відомою на ринку України вже більше 15 років. Але не тільки…

Адже є ще Азербайджан, Казахстан, Грузія, Молдова, Киргизія, Таджикистан, Туркменістан, Ізраїль, а так само Польща та Румунія, які із задоволенням їдять солодощі «Деліція».
А в перспективі і вся Європа зможе зануритися в обласканий мріями світ «дольче віти».

Так, у «Деліції» є мережа власних магазинів, але не тільки. Адже є ще й неймовірна кількість великих торгових мереж, які не можуть встояти перед ароматними і спокусливими смаколиками «Деліції». І «Деліція» не тільки працює з мережами, але і виробляє продукти для їх торгових марок.

Технології

Так, “Деліція” – це високотехнологічне обладнання, чудова якість, екологічно чиста сировина, натуральні інгредієнти, але не тільки…

Адже більше 60 видів усілякого цукрового, здобного, здобно-збивного печива; заварних пряників та вафель – це перш за все неймовірний, невимовний смак. Смак, який може перенести у будь-яку точку світу: від наповнених солодким ароматом Канн до цукрово-сніжної вершини Монблан.

Свіжість

Компанія поставляє продукцію під замовлення кожного клієнта прямо з конвеєра, завдяки чому замовники і, відповідно, споживачі отримують свіжу та якісну продукцію.

Команда

Так, «Деліція» – це команда професіоналів, чий образ життя, чиї думки, роботи, творчість спрямовані до єдиної мети: наповнити життя покупців задоволенням, яскравими смаками, корисними та різноманітними продуктами, ніжністю та насолодою, проте не тільки…

Адже це ще й найкращі, надійні та перевірені багаторічною дружбою і співпрацею постачальники, технологи, економісти, фінансисти, продавці, які виконують свою роботу на «відмінно» у спільному проекті: «зробити життя солодшим»!

Асортимент

Широкий асортимент продукції дозволяє задовольнити смак максимальної кількості споживачів.

Якість

Так, «Деліція» – це компанія із запровадженою інтегрованою системою менеджменту безпеки харчових продуктів (IFS, FSSC 22000, ISO 22000), сертифікована членом єдиного європейського органу в Міжнародній Сертифікаційній Мережі IQnet – DQS-UL Group (Німеччина), проте не тільки…

Адже це ще й величезна команда професіоналів контролю якості тут і зараз. Кожен член цієї команди не тільки знає всі вимоги та правила і стежить за їх виконанням. Для команди дійсно важливо, щоб було не просто смачно, але й красиво, корисно і безпечно.

International Food Standard (IFS) – це єдина основа для взаємної оцінки продавців, постачальників та виробників товарів харчової групи, що дає найбільш повну гарантію для споживача, що конкретна харчова продукція відповідає всім необхідним вимогам до якості та безпеки. Стандарт IFS заснований на принципах НАССР, GMP, ISO 9001, його законодавчою базою слугують Європейські директиви та регуляції. Цей стандарт схвалений GFSI (Global Food Safety Initiative).

Food Safety System Certiication 22000 (FSSC 22000) – це надійна, заснована на стандартах ISO, визнана на міжнародному рівні схема для сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів в харчовому ланцюгу поставок. Вона підтримується Європейським об’єднанням виробників харчової продукції та напоїв, а також визнана глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів (GFSI).

ISO 22000 – система менеджменту безпеки харчових продуктів. Вимоги до організацій учасників харчового ланцюга.

Все це дозволяє «Деліції» виконувати вимоги міжнародних роздрібних мереж і провідних харчових брендів, тим самим значно розширити межі поставок і збільшити чисельність споживачів її кондитерського мистецтва по всьому світу.

Але не тільки, адже це ще й учасник міжнародних виставок, у тому числі і знаменитої в кондитерській галузі – ISM в м. Кельн; найбільшої на теренах СНД – World Food Moskow; володар знаків якості «Вища проба», «Тріумф якості», «Кращий товар для роздрібної торговельної мережі».

Інновація

У компанії ведеться постійна робота над розробкою нових технологій, що дозволяє створювати нові види продукції, відповідно вимогу ринку та філософії компанії.

Кондитерське чудо

Так, «Деліція» – це кондитерське диво, проте не тільки… Це ще ніжність, доброта, турбота, ласка, світло, тепло та солодкість, які передається від серця до серця з кожною вафльою, пряником, печивом; з кожною порцією крему, джему, глазурі та пудри; з кожним горішком, з кожним шматочком бісквіту. Так що, дійсно, найкращі солодощі – це «Деліція», і тільки, тільки «Деліція»!

Вопак Пакко Караван Сільпо Novus Metro Ашан Еко Маркет Фора Брусничка Varus Гаманець Вартава Лідер Продукт Альтер Союз Ілла Солодкий Світ STV Таврия Fozzy Group 21 Век Класик

Оберіть своє місто

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.