Встановлення фільтрів

25 Вер 2017

1905

Шановні мешканці міста Буча та міста Ірпінь!
Маємо важливу та приємну новину!
23 та 24 вересня 2017 року на ПП «Деліція» були встановлені промислові вугільні фільтри для очищення повітря, які мають високу продуктивність. Хочемо відзначити, що ми одна з небагатьох харчових компаній в Україні, яка поставила подібні фільтри.
Відтепер система фільтрації повітряного простору включає в себе очисний бар’єр у вигляді механічного вугільного фільтру грубої очистки, який затримує елементи пилу не менше 0,3 мкм., А також призначений для очищення від всіх газоподібних забруднень, діючи за принципом абсорбції. Активоване вугілля є формою вуглецю в чистому вигляді, має пористу водовідштовхувальну поверхню. Ця властивість дозволяє видаляти запахи на 80 відсотків.

DSC058991

DSC059081

Поділитися цією новиною

Оберіть своє місто

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.