Відео – інструкція

28 Жов 2016

10593

Для більш зручного складання та прикрашання пряникових фігурок, ми розробили детальну відео-інструкцію:

Пряникова хатинка від ТМ “Деліція” – різдвяна казка для малечі і радісні миті єдності для дорослих! Проведіть час зі своєю родиною, подаруйте собі захопливу та смачну спільну справу, теплі згадки про яку, Ви зможете пронести в своєму серці крізь час.

Серце зігріто теплими дотиками! Радісно на душі від посмішок найрідніших! Повітря сповнено любов’ю. “Деліція” бажає Вам приємного Різдва і домашнього затишку!

Пряникова ялинка від ТМ «Деліція» – це чудовий подарунок, неперевершений смаколик,  оригінальна прикраса, а найголовніше – унікальна можливість поринути в світ дитинства, весело провести час зі своїми близькими та знову повірити в казку!

Нехай пряникова ялинка – символ найзаповітніших мрій і родинного затишку, принесе Вам у наступному році більше і більше щасливих моментів з коханими людьми!

Пряниковий паровозик від ТМ «Деліція» – це три в одному для Ваших діточок: іграшка, смаколик та цікава гра; і три в одному для Вас – чарівні миті в родинному колі, неординарний подарунок та якісні солодощі для найдорожчих!

Вирушайте разом з пряниковим паровозиком ТМ «Деліція» у смачну подорож, дорогами мрій, з обов’язковими зупинками на станціях «Щасливі хвилинки», «Неперевершені миті», «Незабутні враження», «Щирі почуття»!

Поділитися цією новиною

Оберіть своє місто

Повне або часткове копіювання матеріалів сайту заборонено і буде переслідуватися юридично. Всі тексти захищені авторським правом відповідно до ст. 13, 15, 16, 20 ГК України, розділ V Закону «Про авторське право і суміжні права». Цитування ресурсу можливе тільки з письмового дозволу власників з обовязковим прямим клікабельно посиланням.